Gökhan Özen – İki Yeni Yabancı Remix

Milyoner isimli son albümü ile beğeni toplayan ve albümün çıkış parçası ‘Budala’ ile müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Gökhan Özen, albümünün ikinci klibi için en sevilen şarkılarından biri olan “İki Yeni Yabancı” ya yepyeni bir remix hazırlayarak sevenlerine sürpriz yaptı.

Söz, beste ve aranjesi Gökhan Özen’e ait olan İki Yeni Yabancı isimli şarkının, 2 yılı aşkın bir prodüksiyon süreci gerçekleşmiş, şarkıya ait 6 farklı aranje yapılmış. İki Yeni Yabancı’nın ilk versiyonu hareketli bir dans parçası olmasına rağmen, albümde slow versiyonu ile yer almıştı. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte, başarılı popçu hareketli bir versiyon olan remix’i dinleyicileriyle buluşuyor. Han Records isimli Gökhan Özen’in kendisine ait stüdyosunda aranjesini tamamladığı ‘İki Yeni Yabancı Remix’in mastering’i ise Metropolis London stüdyolarında Tim Young tarafından gerçekleştirildi. İki Yeni Yabancı’ya 29 Haziran’da Şenol Korkmaz yönetmenliğinde klip çekildi. Milyoner albümünün genişletilmiş yeni remixlerinin de içinde bulunduğu ‘HITS 2013 Budala & İki Yeni Yabancı Remixes’ baskısında, ayrıca Suat Aydoğan imzalı ‘Budala’ remixi de bulunuyor. Yepyeni remix versiyonlarıyla birlikte, Gökhan Özen’in Milyoner isimli albümünün tamamı 1 Temmuz’dan sonra raflardaki yerini almaya başladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>